Portfel damski skórzany EL FORREST 866-47 RFID czerwony na zatrzask
- Elegancki damski portfel z naturalnej skóry w ognistym odcieniu czerwieni, wyposażony w funkcję RFID Secure, idealny na co dzień.
-
30-dni na zwrot
-
DARMOWA DOSTAWA OD 50zł
-
Kup teraz, zapłać za 30dni
Czerwony portfel damski EL FORREST ze skóry naturalnej
Portfel Damski Skórzany EL FORREST 866-47 RFID Czerwony Secure to elegancki dodatek dla kobiet, które cenią klasyczną galanterię skórzaną w wyrazistym kolorze. Model wykonano ze skóry naturalnej, a jego czerwony odcień przyciąga uwagę i dobrze komponuje się z codziennymi oraz bardziej eleganckimi stylizacjami. Wymiary 14,5 cm długości, 9,5 cm wysokości i 3,5 cm szerokości sprawiają, że portfel jest poręczny, a jednocześnie oferuje dużo miejsca na najpotrzebniejsze rzeczy.
Najważniejsze cechy produktu:
- ✅ Skóra naturalna – trwały i przyjemny w użytkowaniu materiał o eleganckim wyglądzie
- ✅ Praktyczne wnętrze – 13 miejsc na karty, 6 kieszeni uniwersalnych, 2 przegrody na banknoty oraz kieszeń na bilon
- ✅ RFID Secure – funkcja chroniąca karty przed nieautoryzowanym skanowaniem
Przemyślana organizacja na co dzień
Wnętrze portfela zaprojektowano tak, aby ułatwiało przechowywanie kart, dokumentów, banknotów i monet w uporządkowany sposób. 13 miejsc na karty pozwala wygodnie rozmieścić karty płatnicze, lojalnościowe lub identyfikacyjne, a 6 kieszeni uniwersalnych daje dodatkową przestrzeń na drobne dokumenty czy inne płaskie akcesoria. Portfel posiada także 2 przegrody na banknoty oraz kieszeń na bilon, dzięki czemu sprawdzi się jako funkcjonalny dodatek do codziennego użytkowania.
Wygodne zapięcia i praktyczne detale
Model EL FORREST 866-47 RFID jest zapinany na solidny zatrzask, który pomaga utrzymać zawartość na swoim miejscu. Kieszeń na bilon również została zabezpieczona zatrzaskiem, co ogranicza ryzyko przypadkowego wysypania monet. Dodatkowym praktycznym elementem jest kieszeń z okienkiem, którą można wykorzystać na zdjęcie bliskiej osoby lub dokument wymagający szybkiego okazania.
RFID Secure – ochrona kart płatniczych
Portfel wyposażono w funkcję RFID Secure, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie kart zbliżeniowych przed nieautoryzowanym skanowaniem. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które na co dzień noszą przy sobie karty płatnicze i chcą zadbać o bezpieczeństwo danych finansowych oraz osobistych. Dzięki połączeniu ochrony RFID, skóry naturalnej i funkcjonalnego układu wnętrza portfel EL FORREST jest stylowym i praktycznym wyborem na co dzień.
Opinie o Portfel damski skórzany EL FORREST 866-47 RFID czerwony na zatrzask
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemJest super2023-07-25
















