Darmowa dostawa od 50,00 zł

Biwuary skórzane A4 skóra naturalna - aktówka biwuar męska

( ilość produktów: 2 )

Biwuary to jeden z kluczowych elementów eleganckiej galanterii, która nadaje każdemu biznesmenowi, kobiecie sukcesu, czy przedsiębiorcy profesjonalnego wyglądu. Pozwól sobie na odrobinę luksusu nawet podczas najbardziej zabieganych dni ? zorganizuj swój czas i dokumenty. 

Każdy z produktów dostępnych w naszej ofercie wykonany został z najwyższej klasy skóry naturalnej, która nawet po długotrwałym i intensywnym użytkowaniu będzie spełniała swoją rolę. W środku biwuaru zmieścisz notatnik, pióro, ołówek, wizytówki, ważne dokumenty a nawet telefon i tablet.

Zastosowanie biwuarów ? każda okazja jest dobra

Wyjście na biznesowe spotkanie, podpisanie umowy, szkolenie, warsztaty a nawet wyjazd w delegację ? człowiek sukcesu w każdej sytuacji musi prezentować się dobrze. Biwuary podkreślają wagę sytuacji, pomagają zorganizować przestrzeń wokół siebie i ułatwiają pracę.

Z biwuarów będą zadowolone także kobiety, które organizację i szybkie działanie mają we krwi. Szybkie zebranie umów w jedno miejsce, znalezienie odpowiedniej notatki, podpisanie ważnego oświadczenia ? biwuary sprawią, że te czynności będą jeszcze prostsze, a ich niesamowity wygląd i możliwości zaskoczą niejednego przedsiębiorcę.

pixel