Darmowa dostawa od 50,00 zł

Portfele Męskie Visconti

( ilość produktów: 146 )

Visconti to firma, która proponuje portfel męski w każdym stylu. W ofercie z pewnością znajdą coś dla siebie panowie, którzy cenią klasyczną elegancję. Jednak nie zabraknie modeli, które przypadną go gustu miłośnikom nowoczesnych trendów, a nawet młodzieży. Portfele męskie Visconti to nie tylko różnorodność, ale też wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły. Każdy produkt stworzony został ze skóry naturalnej, dzięki czemu jest trwały i będzie Ci towarzyszyć naprawdę długo.

Visconti - wybierz portfel męski dla siebie

Portfele skórzane to dodatki, które są doceniane od wielu lat. Nic w tym dziwnego, ponieważ wyróżniają się niebanalnym stylem, są wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Wszystkie te cechy posiadają też portfele męskie marki Visconti. W naszej ofercie znajdziesz:

  • portfele męskie duże - to rozwiązania dla panów, którzy lubią mieć przy sobie zarówno gotówkę, jak i karty płatnicze, a portfel służy im też do przechowywania ważnych dokumentów czy dowodu rejestracyjnego od auta;
  • małe portfele męskie - znajdziesz w nich miejsce na przechowywanie kart, dokumentów takich jak dowód osobisty czy prawo jazdy oraz gotówki. Jednak są to modele portfeli męskich Visconti, które nie pomieszczą dowodu rejestracyjnego;
  • portfele męskie na karty kredytowe - w tym przypadku portfel męski Visconti służy tylko do przechowywania kart. Sprawdzi się więc jeżeli nie lubisz nosić przy sobie gotówki;
  • banknotówki męskie - to portfele męskie Visconti, które są bardzo podobne do modeli na karty kredytowe. Jednak w ich wnętrzu znajduje się kieszonka lub klips na banknoty. Dzięki temu możesz mieć przy sobie jedno i drugie;
  • portfele męskie slim - to kompromis, który łączy cechy wszystkich pozostałych modeli. Visconti proponuje portfel męski slim, w którym znajdziesz miejsce na karty, bilon i banknoty, który jest jednocześnie mały i zgrabny. 

Galanteria skórzana, którą proponujemy, może mieć również różne rodzaje zapięć. Możesz zdecydować się na model składany, który pozbawiony jest klipsów czy zamków. Jednak w naszej ofercie znajdziesz też portfele męskie zapinane, które sprawdzą się jeżeli zdarza Ci się wkładać ważne dokumenty czy gotówkę luzem. Dzięki zapięciu będziesz mieć większą pewność, że niczego nie zgubisz. 

Portfele męskie Visconti - klasyka i nowoczesność

Skórzane portfele męskie Visconti to ogromna różnorodność. Dzięki temu możesz dopasować swój wybór nie tylko pod względem wielkości, ale też wyglądu. W ofercie znajdziesz zarówno klasyczne rozwiązania w stonowanych kolorach takich jak czerń czy brąz. Jednak marka proponuje również modele skórzanych portfeli w bardziej żywych kolorach. Jeżeli chcesz, by Twój portfel się wyróżniał, to możesz zdecydować się na produkty z kolorowym środkiem lub modele w kolorze bordowym, niebieskim lub z ozdobnym parcianym paskiem. Dzięki tak dużej różnorodności portfeli męskich Visconti każdy Klient znajdzie produkt, który spełni jego oczekiwania.

Portfele męskie Visconti - ochrona RFID 

Czasy, w których kieszonkowcy działali w sposób tradycyjny, bezpowrotnie minął. Obecnie wykorzystują nowoczesne technologie do tego, by pozbawić Cię wszystkich oszczędności. Jedną z popularnych metod kradzieży jest używanie czytników, które działają podobnie, jak terminale płatnicze i po zbliżeniu ich do Twojej karty ściągają z niej gotówkę. Taka kradzież jest bardzo ciężka do wykrycia i często nie masz o niej pojęcia aż do momentu, gdy sprawdzasz konto. Dlatego też portfele marki Visconti posiadają ochronę RFID, która blokuje możliwość dokonania kradzieży. Dzięki specjalnej membranie Twoje oszczędności będą zawsze bezpieczne. Możesz więc bez obaw poruszać się komunikacją miejską i spędzać czas w tłumie, ponieważ masz pewność, że Twoje oszczędności są odpowiednio zabezpieczone. 

Przejrzyj całą ofertę sklepu ModnyPortfel.pl i wybierz dla siebie modne i eleganckie dodatki skórzane.

pixel