Darmowa dostawa od 50,00 zł

Parasol Pierre Cardin, Gregorio

( ilość produktów: 16 )

Parasole, które każdy zna!

W każdym domu znajdują się parasole - zazwyczaj po jednym na każdego członka rodziny. Gubienie tego typu przedmiotów to norma, zwłaszcza dla zabieganych osób, które na swojej głowie mają mnóstwo obowiązków. Właśnie z tego powodu coraz częściej kupuje się te tanie parasole, które nie są wytrzymałe i które, tak czy siak, trzeba co jakiś czas wymieniać, ponieważ łatwo ulegają zniszczeniu.

Mowa oczywiście o parasolach przeciwdeszczowych ? tych przeciwsłonecznych dzisiaj już prawie nikt nie używa, chociaż to od nich zaczęła się cała historia. Z parasoli korzystali już mieszkańcy Persji i starożytni Grecy, którzy osłaniali się nie tylko przed słońcem, ale również przed nazbyt krwawymi widokami, podczas walk gladiatorów.

 

Jak wygląda idealny parasol?

Każdy ma jakieś upodobania stylistyczne. Jedni wybierają parasole w klasycznych, ciemnych kolorach, takich jak czarny lub brązowy, drudzy zdecydują się na tęczowy model, jeszcze inni wybiorą przezroczysty parasol wykonany z folii PCV. Jak to się mówi ? o gustach się nie dyskutuje, jednak nie ma żadnej przeszkody, żeby je szczegółowo omówić.

Ostatnio bardzo dużą popularnością cieszą się czerwone parasolki przeciwdeszczowe. Lubują się w nich przede wszystkim eleganckie kobiety. Równie efektowny może okazać się granat, który jest doskonałą alternatywą dla klasycznej czerni. Różne odcienie niebieskiego idealnie wpasowują się w zimowo - jesienny klimat, nadając całej stylizacji wyjątkowego charakteru.

Istnieje bardzo dużo rodzajów parasoli, od mechanicznych do automatycznych, wyróżniających się odmiennym kształtem i kolorystyką. Pod uwagę należy wziąć również mechanizm składania się parasola, zaczynając od parasoli 1-sekcyjnych, kończąc na 4-sekcyjnych. Do wyboru masz parasole okrągłe, kwadratowe, w kształcie kwiatów oraz asymetryczne.

 

modnyportfel.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel