❗️ BLACK WEEK ❗️ RABATY DO - 60% ❗️
Darmowa dostawa od 50,00 zł

Teczki skórzane męskie

( ilość produktów: 74 )

Jak rozpoznać jakość teczki skórzanej?

Szukasz idealnej teczki skórzanej, ale nie wiesz jakie warunki powinna spełniać? Na samym początku warto skupić się na tym, czy materiał, z którego została wykonana teczka, jest prawdziwy. W końcu nie warto przepłacać za produkty, które są zwyczajnymi podróbkami. Jak sprawdzić, czy skóra jest wysokiej jakości? To proste ? na samym początku można sprawdzić, jak dany materiał reaguje na wodę. Przenieś niewielką kroplę czystej wody na swoją torbę i zobacz, jak zachowuje się jej skóra, jeśli zaczęła się odbarwiać i odkształcać, to znaczy, że jest bardzo złej jakości. Inne sposoby, by sprawdzić ciężar gatunkowy materiału to kolejno: faktura, zapach i informacje zawarte na metce.

 

Skórzane teczki dla eleganckiego mężczyzny

Każdy mężczyzna, który ceni sobie klasę i elegancje, decyduje się na zakup teczki skórzanej. To właśnie w niej może trzymać wszystkie ważne dokumenty i przedmioty, które chce mieć pod ręką. Teczki skórzane to wyjście o wiele lepsze od plecaka ? po pierwsze wygodniejsze (wystarczy otworzyć i wyjąć rzecz, której się szuka) i o wiele bardziej stylowe. Tylko sobie wyobraź - dżentelmen w garniturze ze sportowym plecakiem na plecach, to zestawienie wręcz komiczne, prawda?

Eleganckie teczki skórzane są nie tylko stylowe, ale też bardzo poręczne. Zazwyczaj są w stanie zmieścić w sobie wszystkie niezbędne przedmioty, takie jak klucze, laptop i ważne dokumenty. To gwarancja komfortu i bezpieczeństwa, torby skórzane są o wiele trudniejszym obiektem dla potencjalnego złodzieja, bo cały czas masz na nie oko, nie jak w przypadku plecaka.

 

, NIP: 6521696705 pixel