Darmowa dostawa od 50,00 zł

Czapki futrzane damskie - Pierre Cardin

( ilość produktów: 3 )

 

Czapki damskie ? wybierz najlepszą

Gdy zaczyna się jesień, robi się coraz zimniej, trzeba nałożyć na siebie kurtkę, szalik i wygodną czapkę! Te damskie potrafią wyglądać w naprawdę różnorodny sposób ? nic dziwnego, że trudno jest wybrać najlepszą dla siebie. Każda osoba potrzebuje czegoś innego, jednym bardziej będą pasować puchate czapki damskie z wełny z pomponem na końcu, innym zwyczajne, proste czapki bez ozdobników. Weź pod uwagę kształt swojej twarzy i typ urody. Właśnie na te rzeczy będziesz musiała zwrócić uwagę przy wyborze idealnej czapki dla siebie.

Żeby Twoja twarz prezentowała się dobrze, musisz zwrócić uwagę na jej kształt. Na samym początku odpowiedz sobie na pytanie, jaki kształt ma Twoja twarz: trójkąta, serca, owalu, koła, czy kwadratu. Gdy będziesz znała już odpowiedź na to pytanie, zobacz, jaka czapka pasuje do Ciebie najbardziej.

 

Jak dobrać czapkę do twarzy?

Twarz kwadratowa: Twoim głównym zadaniem jest wizualne zmniejszenie objętości linii szczęki, która na co dzień wydaje się dosyć masywna. To zadanie ułatwi Ci wysoka czapka z pomponem lub obszerniejsze z pionowymi pasami, które znacznie wydłużą Twoją twarz.

Twarz w kształcie koła: najlepsze czapki damskie dla okrągłych twarzy to takie, które optycznie wysmuklają buzię. Dobre mogą okazać się długie czapki z wysokim mankietem ? oczywiście im luźniejsze, tym lepsze.

Owalna twarz: masz szczęście! Do takiej twarzy pasują prawie wszystkie typy czapek, więc nie musisz się zbytnio ograniczać. 

Twarz w kształcie serca: musisz skupić się na swoim czole, które jest dość wydatne ? żeby dobrze wyglądać, wystarczy je po prostu zakryć. Bardzo dobrze będą wyglądały na Tobie czapki z daszkiem lub nakrycia głowy, które lekko opadają na czoło.

Twarz trójkątna: ten przypadek niewiele różni się od twarzy w kształcie serca. Ty również musisz zadbać o to, żeby zakryć zbyt duże czoło, dzięki temu będziesz wyglądać o wiele bardziej atrakcyjnie.

modnyportfel.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel