Darmowa dostawa od 50,00 zł

Wizytowniki skórzane

( ilość produktów: 5 )

Wizytownik to must have każdego przedsiębiorcy. Jeżeli prowadzisz działalność, to wiesz, jak ważną rolę odgrywają wizytówki. Dzięki nim możesz w łatwy sposób i bardzo elegancko przekazać kontakt do Twojej firmy. To właśnie dzięki tym małym karteczkom możesz zdobyć wielu nowych klientów i sprawić, że więcej osób dowie się o Twojej działalności. Jeżeli więc nosisz wizytówki luzem w kieszeni i zdarza Ci się ich szukać w kurtce lub marynarce, to wizytownik z pewnością Ci się przyda. Sprawdź, jaka galanteria skórzana znajduje się w naszych propozycjach i wybierz model dla siebie. 

Wizytownik nie tylko na wizytówki

Wizytowniki to oczywiście idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Każdy, kto prowadzi firmę, zawsze powinien nosić wizytówki przy sobie. Ciężko bowiem przewidzieć, kiedy dokładnie nadarzy się okazja, by wręczyć kontakt do swojej firmy. Wizytowniki skórzane pozwolą Ci mieć wizytówki zawsze przy sobie. Dzięki niemu będą one też dobrze wyglądać, ponieważ się nie pogniotą i nie wybrudzą. Wypadniesz więc dobrze w oczach ewentualnego kontrahenta. Jednak eleganckie wizytowniki przydadzą się również do przechowywania wizytówek innych firm. Będą też odpowiednie dla każdego, kto ma dużo kart lojalnościowych i nie chce ich przechowywać w portfelu. 

Wizytowniki - rodzaje

Skórzane wizytowniki nie są identyczne. W zależności od przeznaczenia różnią się między sobą. W naszej ofercie znajdziesz produkty na wizytówki:

  • własne;
  • cudze.

Wizytownik na własne wizytówki

Czym się wyróżniają eleganckie wizytowniki na własne wizytówki? Zazwyczaj mają jedną większą komorę bez przegród czy folijek. Nie są one po prostu potrzebne. Jeżeli chcesz wręczyć komuś swoją wizytówkę, to po prostu sięgasz do etui i wyciągasz jedną. Nie musisz nawet spoglądać, czy wybierasz dobrą, bo wszystkie są takie same. 

Wizytownik na cudze wizytówki

Jeżeli natomiast szukasz etui na wizytówki innych przedsiębiorców, to lepiej zdecydować się na model z folijkami lub przegrodami. Dzięki temu wszystkie będą doskonale widoczne i nie będziesz wyciągać każdej wizytówki, by dotrzeć do tej, której akurat potrzebujesz. Dzięki temu zaoszczędzisz bardzo dużo czasu, ale też nerwów. Z pewnością też nie zgubisz żadnej wizytówki

Wizytowniki skórzane - wybierz rozwiązanie dla siebie

Eleganckie wizytowniki muszą być też dobrane do Twoich potrzeb. Nie ma sensu kupować dużego modelu, gdy potrzebujesz rozwiązania dosłownie na kilka wizytówek. I odwrotnie. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz wizytowniki skórzane małe i bardzo poręczne, które zmieścisz do każdej kieszeni. Jednak proponujemy też rozwiązania bardzo pakowne, w których zmieści się bardzo dużo wizytówek. Dzięki temu bez problemu dopasujesz pojemność skórzanego wizytownika do swoich potrzeb. 

Eleganckie wizytowniki pionowe i poziome

Wizytowniki wyglądają podobnie jak portfele. Spełniają jednak całkiem inną funkcję. Jednak wizytowniki skórzane również mogą być pionowe i poziome. Rozwiązania pionowe kształtem przypominają książkę, co oznacza, że są wyższe niż szersze. Wizytowniki poziome natomiast są krótsze a szersze. Jeżeli nie wiesz, na jaki model się zdecydować, to warto wybrać rozwiązanie w tej samej orientacji, co portfel. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że korzystanie z niego będzie dla Ciebie wygodne.

Wizytownik na wizytówki - kolorystyka i dodatki

Wizytowniki powinny być eleganckie. Przecież chcesz, by inni traktowali Cię, jak poważnego przedsiębiorcę. Dlatego też ta galanteria skórzana jest zazwyczaj w stonowanych kolorach i bez rzucających się w oczy ozdób. Jednak nie oznacza to, że wszystkie wizytowniki skórzane są takie same i wyglądają podobnie. W naszej ofercie znajdziesz modele:

  • brązowe;
  • czarne;
  • czerwone;
  • niebieskie. 

Są to kolory, które uważane są za eleganckie i klasyczne. Jeżeli jednak chcesz, by wizytownik czymś się wyróżniał, to możesz zdecydować się na model, który ma strukturę przypominającą skórę węża. Dobrym wyborem będą też wizytowniki z metalowymi elementami, które zarówno chronią krawędzie przed wycieraniem, jak i spełniają funkcje dekoracyjne. 

W sklepie Modny Portfel znajdziesz również inne produkty. Mogą Ci się na przykład spodobać:

Zapraszamy do zakupów!

modnyportfel.pl Reviews with ekomi-pl.com pixel