Skórzany portfel damski z systemem RFID — Peterson
Promocja
Skórzany portfel damski z systemem RFID — Peterson
- Odszyty z wysokogatunkowej skóry, bardzo przyjemnej w dotyku. Portfel o gładkiej fakturze w stylowym kolorze. Model w orientacji pionowej, zamykany klapką na zatrzask. Front ozdobiony tłoczonym logo marki. Portfel wyposażony w system STOP RFID.
-
30-dni na zwrot
-
DARMOWA DOSTAWA OD 50zł
-
Kup teraz, zapłać za 30dni
Skórzany portfel damski z systemem RFID — Peterson
- Jakość i precyzja wykonania | Odszyty z wysokogatunkowej skóry, bardzo przyjemnej w dotyku;
- Klasyczny design | Portfel o gładkiej fakturze w stylowym kolorze. Model w orientacji pionowej, zamykany klapką na zatrzask. Front ozdobiony tłoczonym logo marki;
- Praktyczny i funkcjonalny | Ten model zaprojektowano niezwykle intuicyjnie i funkcjonalnie. Jest niewielki, dzięki czemu zmieścisz go nawet do małych torebek, ale jednocześnie oferuje bardzo rozbudowane wnętrze, w którym zmieścisz wszystkie najpotrzebniejsze karty i dokumenty;
- Ochrona kart | Portfel wyposażony w system STOP RFID, który zabezpiecza kartę w portfelu przed kradzieżą środków z konta;
- Idealny na prezent | Portfel zapakowany jest w firmowe pudełeczko z twardej tektury.
Zajrzyjmy do wnętrza
W portfelu zmieścisz sporo najpotrzebniejszych dokumentów w różnym formacie, jak karty czy dowód osobisty.
Wewnątrz znajdziesz:
- 1 kieszeń na bilon; zapinana bezpiecznym i mocnym zatrzaskiem, który zapewni wygodny dostęp do monet;
- 1 otwartą przegródkę na banknoty;
- 11 miejsc na karty płatnicze, wizytówki i dokumenty o standardowym formacie. Jedna z przegródek jest przezroczysta i świetnie nada się na fotografię.
Przegródki na karty i dokumenty też zabezpieczono podszewką. Pozwala to uniknąć otarć na skórze, podczas wkładania i wyjmowania kart.
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Cedar sp. z o.o.Więcej
Adres:
Dzwonkowa 49Kod pocztowy: 02-290Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: sklep@galanteriacedar.pl
Symbol
[DH] PTN 2517-BO
Kod producenta
5903051197833
Seria
Informacje ogólne
Marka
Peterson
Płeć
Kobieta
Materiał
skóra naturalna
Kolor główny
jasny brąz
Typ
portfel
Orientacja
Pionowy
Wielkość
mała
Detale
Styl
miejski/casual
Zamknięcie
zatrzask
Wzór
bez wzoru
Ilość przegródek na karty
10+
Kolor okuć
złoty
Kieszeń na monety
zamykana na bigiel
Ochrona RFID
tak
Informacje dodatkowe
Pudełko
tak
Dowód rejestracyjny
nie mieści
Wymiary
Wysokość
10,5
Szerokość
9
Grubość
2,5
Stan
Nowy
24 miesiące gwarancji • 100% oryginalny produkt
Kupuj z pełnym spokojem — u nas oryginalność nie jest obietnicą, lecz standardem.
Współpracujemy ze sprawdzonymi dystrybutorami renomowanych marek, dzięki czemu oferowane przez nas produkty pochodzą z pewnych źródeł i oficjalnych kanałów dystrybucji. Każdy z nich wybieramy z myślą o jakości, trwałości i satysfakcji z użytkowania.
Otrzymujesz 100% oryginalny produkt oraz 24 miesiące gwarancji. Bez kompromisów, bez przypadkowych źródeł, bez niepewności.
Wybierasz jakość. My dbamy o resztę.
Zapytaj o produkt
Opinie o Skórzany portfel damski z systemem RFID — Peterson
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo solidny, w dobrej cenie2024-10-15
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemProdukt dobrze wykonany2023-12-23
Napisz swoją opinię
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5























